kokteyll.com
http://www.kokteyll.com/forum/

Hiç Bişey Yapmanıza Gerek Yok Sadece Okuyacaksınız ;)
http://www.kokteyll.com/forum/viewtopic.php?f=15&t=142
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Yazar:  Yunus34 [ Pzr Mar 29, 2009 11:55 pm ]
Mesaj Başlığı:  Hiç Bişey Yapmanıza Gerek Yok Sadece Okuyacaksınız ;)

Mail okuyun ve para kazanın.Nasıl mı ? Diyelim Mercedes firması yeni bir model üretti.Bunun reklamını yapmak istiyor internetteki kullanıcılara.Fakat spam mailleri hepimiz biliriz.Spam olarak yollayıpta bir sürü insandan küfür yemek istemiyor.Zaten tanımadığımız bir yerden gelen mesajı çoğumuz açmadan sileriz. Burada superteklif türü firmalar araya giriyor ve diyor ki:Arkadaş sen o mailleri bana gönder.Benim onları gönderecek gönüllü işte şu kadar üyem var diyor.Mercedes firması bunu kabül ediyor ve fiyatta anlaşılıyor. Superteklif gönderdiği her mail için size belli bir miktar para ödüyor.Bu tür maillere bakacak ne kadar üyesi olursa onunda reklam alması o kadar kolay oluyor ve aldığı para artıyor.Ve dahası superteklif size sizin üye yaptığınız insanlar içinde para veriyor.Amacı üye sayısını artırmak.Bunun için sizde kendinize yeni üyeler bularak hem superteklif e hem kendinize hem de üye yaptığınız arkadaşlarına kazandırıyorsunuz. Üye yaptığınız insanın üye yaptığından ve onun da üye yaptığından.....Bu bu şekilde tam 9 basamak gidiyor. Hem reklam veren firma hem siz hem arkadaşınız yani anlayacağınız herkes bu işten kazanıyor.Üstelik üye olurken para filan da vermiyorsunuz.Paranız belli bir miktara gelince bankada bulunan bir hesaba yatırılıyor. Sizin üye yaptığınız insanlar siz hiç bilgisayarın başına turmasanız bile onlar gelen maile baktıkça size para kazandırıyorlar.Daha ne istiyorsunuz ?? Bence hemen üye olun ve üye yapın.

http://www.superteklif.com/SuperUye/...5-53c9c09fdc21

üYELİK ÜCRETSİZ


Süperteklif üye olduğunuz grubunuz içinde okunan e-posta reklamlarının gelirlerinden %45 lik bir pay kazanmanızı sağlayan referanslı e-posta reklam grubu üyelik sistemidir. Bu sistemde üyelik için hiç kimseye bir kuruş para ödemeniz gerekmez. Üyelik için sadece referans kişilerden çağrı almamız gereklidir.

Peki üye olduktan sonra ne yapmanız gerekli, üyelik sonrasında yapmanız gereken referans ID numaranız ile birlikte e-posta göndererek arkadaşlarınızı sisteme kaydetmek için çağırıp, reklam havuzunuzu büyütmeniz gereklidir.

İlk Hafta Sisteme 6. kişi davet edip kaydolmalarını sağlayın.
2. Hafta bu 6 kişi sağlayacakları ile ilave 36 kişi
3. Hafta bu 36 kişinin sağlayacakları ile ilave 216 kişi
4. Hafta bu 216 kişinin sağlayacakları ile ilave 1296 kişi
5. Hafta bu 1296 kişinin sağlayacakları ile ilave 7776 kişi
6. Hafta bu 7776 kişinin sağlayacakları ile ilave 46656 kişi
7. Hafta bu 46656 kişinin sağlayacakları ile ilave 279936 kişi
8. Hafta bu 279936 kişinin sağlayacakları ile ilave 1.67 milyon kişi
Bu noktadan sonra sistemden grubunuza gönderilecek 1 adet e-posta reklamından yaklaşık olarak 1002 YTL para kazanacaksınız.


Süper teklif üyeleri kendi aralarında e-postalar ile haberleşmektedir. Çünkü süper teklif üyeleri zaten gerçek hayatta birbirlerini tanıyan kişilerin referansla oluşturdukları havuzlarda reklamlarını okur, seyrederler. Ve para kazanırlar. Süper teklif size kısa sürede aylık 5.000.- bin YTL düzenli para kazandırabilir


http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=171092 bu linki okuyun

1. sayfa (Toplam 1 sayfa) Tüm zamanlar UTC + 2 saat
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/